مشاهده محصولات آموزشی آکادمی دکتر بابائی با نرم افزار اسپات پلیر امکان پذیر است. دانشجویان عزیزی که در دوره های آکادمی بابائی ثبت نام کرده اند می توانند براحتی از طریق نرم افزار اسپات پلیر دوره ها رو مشاهده نمایند. 

استفاده از این نرم افزار جهت ارتقای سطح آموزش، دسترسی سریعتر به همه بخش ها، احترام به حقوق خریداران محصول و جلوگیری از انتشار غیر قانونی آن است.

نحوه نصب نرم افزار اسپات پلیر و فعالسازی

ابتدا باید نرم افزار اسپات پلیر را بر اساس نوع سیستم عامل دانلود و نصب کنید. لینک دانلود نرم افزار در زیر قرار داده شده است.

نسخه وب مناسب لینوکس و آیفون می باشد.

بعد از نصب نرم افزار اسپات پلیر باید لایسنس محصول خریداری شده را  copy کنید. 

سپس  وارد نرم افزار اسپات پلیر شوید و مطابق تصویر زیر لایسنس کپی شده را در کادر لایسنس که بر روی نرم افزار قرار دارد Paste کنید.

هم اکنون دوره برای شما فعال می شود و می توانید یادگیری را شروع کنید.

لایسنس محصولات

استفاده از هر محصول آموزشی مختص یک دانشجو است و برای هر دانشجو یک لایسنس تولید می شود. توجه داشته باشید که لایسنس مورد نظر فقط بر روی یک سیستم عامل قابل نصب است یعنی بر روی یک سیستم کامپیوتر یا موبایل. چنانچه قصد داشته باشید در گوشی همراه و سیستم عامل خود همزمان به یک دوره دسترسی داشته باشید با پشتیبانی وبسایت آکادمی بابائی از طریق واتساگ پشتیبانی تماس برقرار کنید.  

بعد از فعال سازی لایسنس، امکان اجرای آموزش و دسترسی به فایل های آموزشی بر روی دستگاه دیگر، امکان پذیر نخواهد بود.

 

 

دسترسی به آپدیت ها در نرم افزار اسپات پلیر

دوستان و عزیزانی که محصول آموزشی را خریداری کردند، مطابق آنچه که قبلا گفته شده می توانند بصورت رایگان به آپدیت ها و بخش های جدید محصول دسترسی داشته باشند. در واقع هر محصولی که آپدیت می شود، بخش های جدید بصورت خودکار بر روی نرم افزار اسپات پلیر نمایش داده می شود که دسترسی شما عزیزان را به مراتب راحت تر خواهد کرد.

جلسات و بخش های آموزش بصورت خودکار بر روی سیستم شما یا موبایل شما ذخیره می شود و نیازی به دانلود مجدد بخش های آموزش نخواهید داشت و  همچنین کیفیت نمایش ویدئو ها براساس سرعت و پهنای باند اینترنت شما بصورت خودکار تنظیم خواهد شد تا زمانیکه سرعت اینترنت مناسب نباشد بتوانید ویدئو ها را با سرعت مناسب مشاهده کنید و تاخیری در نمایش نداشته باشید.