قوانین

 • سامانه آکادمی بابائی یک سامانه یادگیری مجازی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌‏کند. این وبسایت ‌به عنوان یک سامانه آموزش الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آن‌ها می‌داند.
 • هنگام ثبت نام در دوره‌های آموزشی آکادمی بابائی توسط زبان آموزان، تکمیل اطلاعات صحیح زبان آموز اجباری است. چنانچه در ارائه مدارک و اطلاعات وارد شده تناقضی مشاهده شود، در صورت جعل اسناد و یا موارد مشابه، حساب کاربری غیرفعال خواهد شد و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سامانه و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • کلاسهای مجازی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و باید تمام اصول یک کلاس حضوری رسمی در آن رعایت شود و در صورت مشاهده هر نوع مغایرتی با قوانین، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری کاربر خاطی حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • در صورت بروز هر نوع مشکل غیر مترقبه هنگام برگزاری کلاس مجازی مانند قطع شدن اینترنت، قطع شدن برق و موارد مشابه از جانب استاد، تشکیل کلاس جبرانی فوق با اطلاع‌رسانی قبلی به زبان آموزیان برگزار خواهد شد.
 • زبان آموز موظف است تمرینات خود را از طریق پنل کاربری خود در وبسایت آکادمی بابائی ارسال نماید. تمرینات زبان آموز در نرم افزار پخش کننده دوره مذکور مشخص است و ارسال تمرین بیشتر حقی برای زبان آموز ایجاد نمی کند. تمام این ماده همچنین شامل زبان آموزانی است که از طریق پشتیبانی واتساپ اقدام به ارسال تمرینات خود می نمایند.
 • قوانین ضبط و استفاده مجدد از ویدیوی کلاس به صلاحدید استاد می‌باشد و در صفحه دوره، نوع دسترسی به ویدیوها قید می‌شود. جهت آگاهی دقیق از این قوانین، نوع و سطح دسترسی به ویدیوی کلاس‌ها ذیلا تشریح می‌گردد:
 • – ویدیوی قفل گذاری شده با قابلیت دانلود: استفاده از ویدیوهای دانلودی قفل‌گذاری شده با پخش کننده مخصوص درس قابل اجرا خواهد بود و فقط بر روی دو سیستم قابل استفاده است.
 • لذا در انتخاب دستگاههای موردنظر ( برای مثال کامپیوتر یا لپ‌تاپ با سیستم عامل ویندوز یا مک، گوشی همراه با سیستم عامل اندورید یا آی او اس ) دقت نمایید. پخش کننده درس نیاز به دسترسی نرم‌افزارهای مشکوک به ضبط در حال اجرا را داشته تا نرم‌افزارهای ناقض قوانین را شناسایی کند و از هر گونه فیلم برداری و عکسبرداری از اسناد تصویری و ویدیوئی رمزنگاری شده با انواع نرم افزارها و ابزار Recording ممانعت به عمل می‌آورد. همچنین هنگام مشاهده ویدیوی آفلاین قفل‌گذاری‌ شده، مسدود کننده‌ها جلوی استفاده از ریموت دسکتاپ توسط یک رایانه دیگر، اجرای ماشین مجازی و اتصال مانیتور ثانوی و تلویزیون را خواهند گرفت.
 • در صورت برگزاری کلاس آنلاین توسط استاد، زبان آموز موظف است در تمام جلسات آنلاین حضور داشته باشد و عواقب هر گونه غیبت در کلاس به عهده زبان آموز است. استاد تعهدی برای ضبط و ارائه ویدیوهای کلاسهای آنلاین به زبان آموزان دوره های آنلاین ندارد.
 • تکثیر و انتشار کلاس‌های مجازی ضبط شده مجاز نمی باشد و هر گونه کپی برداری از خدمات، محتوای سایت و ویدیوهای ضبط شده، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، موجب پیگرد قانونی خواهد بود و حساب کاربری شخص خاطی نیز حذف می‌‏شود. (تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.)
 • ویدیوی کلاس‌ها به دلیل جلوگیری از انتشار غیرقانونی، رمزگذاری خواهد شد و با پخش کننده مخصوص درس قابل پخش خواهد بود. برنامه پخش کننده درس نیاز به دسترسی نرم‌افزارهای مشکوک به ضبط در حال اجرا دارد تا نرم‌افزارهای ناقض قوانین را شناسایی کند. برای شناسایی موارد مشکوک از گزارش‌های وبسایت و پخش کننده ویدیو استفاده می‌شود، همچنین در صورت تکثیر یا انتشار غیرمجاز، از این اطلاعات برای پیگردهای قانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • زبان آموزان موظف هستند تا هنگام درج نظر خود درباره‏ استاد و کیفیت کلاس، انصاف را رعایت کرده و از درج کلمات توهین‏‌آمیز، هتک حرمت و مطالب مبتذل پرهیز کنند.. هر گونه رعایت نکردن حقوق مولف و اقدام علیه منافع آکادمی بابائی پیگیرد قانونی دارد.
 • در فرآیند ثبت‌نام و شرکت در دوره های مجازی، امکان استفاده از پخش کننده توسط زبان آموزان دیگر به صورت اشتراکی و انتقال پخش کننده به شخص غیر وجود ندارد. در صورت مشاهده بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری حذف و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • پرداخت هزینه‌ی کلاس مجازی به‌معنای موافقت شما با شرکت در دوره است. درصورتی‌که به‌هر دلیلی امکان استفاده از ویدئوهای ضبط ‌شده را نداشته باشید.، چنانچه از ویدیوهای ضبط شده استفاده نکرده باشید تنها تا دو هفته بعد از ثبت نام امکان لغو ثبت نام وجود دارد. در این صورت 10 درصد مبلغ دوره کسر خواهد شد و مابقی هزینه ثبت نام عودت داده خواهد شد. در غیر اینصورت، امکان انصراف از استفاده از ویدیوهای آموزشی وجود ندارد. وضعیت استفاده یا عدم استفاده از دوره ها در سامانه اسپات پلیر توسط آکادمی بابائی قابل بررسی است و چنانچه حجم دانلود 0 مگابایت باشد هزینه ذکر شده با کسر 10 درصد مبلغ دوره عودت خواهد شد.
 • پرداخت هزینه‌ی کلاس آنلاین به‌معنای موافقت شما با شرکت در دوره است. درصورتی‌که به‌هر دلیلی امکان شرکت در کلاس آنلاین را نداشته باشید، تنها قبل از شروع کلاس میتوانید به لغو کلاس مبادرت کنید، در این صورت 10 درصد مبلغ کلاس آنلاین کسر خواهد شد و مابقی هزینه ثبت نام عودت داده خواهد شد. در غیر اینصورت، امکان انصراف از استفاده از کلاس آنلاین وجود ندارد.
 • تمام قوانین و مفاد فوق الذکر همچنین شامل زبان آموزانی است که پرداخت خود را از طریق شماره حساب مندرج در وبسایت یا از طریق واتساپ پشتیبانی انجام می دهند و هزینه کلاس خود را به حسابهای بانکی خانم دکتر بابائی واریز و کد لایسنس نرم افزار پخش کننده را دریافت میکنند.
 • تمام قوانین و مفاد فوق الذکر همچنین شامل زبان آموزانی است که در دوره های تخفیف اعلام شده و یا جشنواره های تخفیف آکادمی بابائی در دوره ها ثبت نام می کنند.
 • در صورت موفقیت در آزمون تافل، آکادمی بابائی اختیار دارد نام زبان آموز را در وبسایت آکادمی بابائی، اینستاگرام، و سایر شبکه های مجازی خود ذکر کند.
 • آکادمی بابائی موفقیت زبان آموز در آزمون تافل و یا هر آزمون دیگری را تضمین نکرده و هیچ تعهدی نسبت به انتخاب تاریخ آزمون زبان آموز بر عهده ندارد . موارد ذکر شده خارج از وظایف آکادمی بابائی است و هر راهنمایی توسط استاد تنها جنبه مشاوره دارد و زبان آموز به این امر واقف است
 • تا اطلاع ثانوی دسترسی به ویدیوهای دوره ها به صورت نامحدود است و پشتیبانی دوره تا یکسال پس از تاریخ خرید صورت میگیرد. در صورتیکه هر تغییری در این ماده صورت گیرد به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.
 •  این سامانه ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.